США виділять 350 млрд доларів на відновлення України

Читать на русском
Сенат США ухвалив виділення 350 мільярдів доларів для того, щоб відновити Україну після вторгнення росії.
Ілюстративне фотоФото – AP

Сенат США ухвалив виділення 350 мільярдів доларів на відновлення України.

Про це розповів глава Республіканської партії по 45 виборчому округу Нью-Йорка Борис Пінкус в ефірі телеканалу FreeДом.

«Кілька тижнів тому Сенат США затвердив 350 мільярдів доларів на відновлення України. І це тільки початок. Тим більше, що план Маршалла, який буде розроблений, він включає найактивнішу участь всіх європейських країн», – зазначив він.

Скільки безповоротної фіндопомоги отримала Україна з початку повномасштабної війниУкраїна з початку повномасштабної війни з росією отримала 10,6 млрд доларів безповоротної допомоги від іноземних партнерів. Докладніше – на інфографіці.

За його словами, цей напрямок повинен стати більш інтенсивнішим. Він заявив, що Україна потребує відновлення інфраструктури у регіонах, які зазнали збитків, незалежно від того, коли закінчиться війна. Цим займаються і Конгрес США, і адміністрація Джо Байдена.

Нагадаємо, президент США Джо Байден підписав закон про продовження фінансування американського уряду. Документ включає додаткову фінансову допомогу для України.

Також Сполучені Штати готові виділяти Україні 1,5 млрд доларів на місяць для підтримки її фінансів, а також переконують Євросоюз виділяти аналогічні суми.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: