Верещук закликала жителів Донецька та області готуватися до евакуації

Читать на русском
Віце-прем'єр-міністр Ірина Верещук закликала жителів Донеччини готуватися до евакуації та віїжджати.

Віце-прем'єр-міністр, міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала донеччан готуватися до евакуації.

Про це вона написала у Telegram.

В Україні буде нова хвиля внутрішньої міграції: Верещук назвала причинуПеред опалювальним сезоном буде нова хвиля переміщення громадян усередині країни – люди виїжджатимуть із регіонів, де не буде комфортних умов, щоб перезимувати.

«На Донеччині тривають бої. Ворог продовжує цілеспрямовано руйнувати цивільну інфраструктуру: немає газопостачання, можливі проблеми з електро- та водопостачанням. Попереду осінньо-зимовий період. Тому, людей треба перевозити до більш безпечних регіонів. Особливо жінок, дітей, людей похилого віку, а також хворих і маломобільних», - повідомила Верещук.

Вона зазначила, що у зв'язку з цим влада готує жителів Донецької області до евакуації. Також вона звернулася до мешканців із закликом вчасно евакуюватись з регіону.

«Якщо не евакуюєтеся, коли це можливо, потім можете опинитися в ситуації, коли ви без електрики й води, без тепла та зв’язку, без ліків та їжі, під обстрілами, піддаєте себе та своїх близьких смертельній небезпеці. Немає причин так робити. Евакуюйтеся. Вчасно. Тому, будьте мудрими та готуйтеся до евакуації!», - написала вона.

Нагадаємо, раніше Верещук закликала евакуюватися жителів півдня, щоб не заважати контрнаступу ЗСУ.

Також вона закликала виїжджати та мешканців інших областей.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: