ВАКС знову продовжив арешт підозрюваного експосадовця Офісу генпрокурора

Читать на русском
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку тримання під вартою підозрюваного.

Вищий антикорупційний суд продовжив до 4 вересня строк тримання під вартою колишнього заступника начальника відділу підготовки матеріалів щодо дисциплінарної відповідальності Офісу генерального прокурора Захара Антипова, якого НАБУ і САП підозрюють у підбуренні до дачі хабаря і шахрайстві.

Таке рішення 7 липня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Задовольнити частково клопотання прокурора САП ОГП Макара О.І. про продовження строку тримання під вартою підозрюваного (Захара Антипова – ред.). Продовжити строк тримання під вартою підозрюваного (Захара Антипова – ред.) у Державній установі «Київський слідчий ізолятор» до 4 вересня 2022 року включно», – йдеться в рішенні.

Також суддя визначив йому 780 тисяч грн застави як альтернативу тримання під вартою, зменшивши попередній розмір у 992 400 грн.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили на шахрайстві та підбурюванні до надання хабаря прокурора Офісу генерального прокурора та його посередника. За інформацією «Слово і діло», йдеться про заступника начальника відділу підготовки матеріалів щодо дисциплінарної відповідальності та звільнення прокурорів з посад департаменту кадрової роботи та державної служби Офісу генерального прокурора Захара Антипова. Суд узяв його під варту з альтернативою застави.

Також НАБУ і САП повідомили про підозру й начальнику відділу ОГП Олегу Гальченко-Авілову. За версією слідства, вони підбурили громадянина до надання неправомірної вигоди начебто керівництву Офісу генпрокурора за ухвалення рішення про повернення 4 дороговартісних автомобілів (Mercedes-Benz S400 CDI, Porshe Macan GTS, Bentley Continental GT, Land Rover Range Rover), вилучених в ході обшуків, і подальше закриття кримінального провадження. Кошти мали бути передані працівникам прокуратури із залученням посередника, проте вони залишили їх у себе.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: