Окупанти захопили ще два населені пункти біля Сєвєродонецька, готуються форсувати Сіверський Донець – Генштаб

Читать на русском
У Генштабі не виключають, що армія рф вестиме штурмові дії, щоб вийти на адмінкордони Херсонської області. На Донецькому напрямку окупанти зосередилися на спробі оточити наші війська.

Російські війська захопили населені пункти Лоскутівка та Рай-Олександрівка на Сєвєродонецькому напрямку. Окупанти також готуються до форсування річки Сіверський Донець.

Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу.

На Волинському та Поліському напрямках до 1 липня в Гомельській області триватимуть мобілізаційні навчання армії Білорусі.

У рамках заходів бойової підготовки також проводяться навчання із підрозділами сил спеціальних операцій Білорусі із залученням інструкторів збройних сил росії. Основна увага приділяється веденню диверсійно-розвідувальної діяльності.

На Сіверському напрямку підрозділи противника продовжують перебувати у прикордонних районах Брянської та Курської областей.

На Харківському напрямі підрозділи противника основні зусилля зосереджують на недопущенні виходу Сил оборони в тил угруповання окупаційних військ, що діє на Слов'янському напрямку. Противник вів повітряну розвідку в районах населених пунктів Байрак та Рубіжне.

На Слов'янському напрямі окупанти зосередилися на покращенні тактичного становища та виявленні слабких місць у обороні наших військ. Ворог намагається створити умови для відновлення наступу у напрямках Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Слов'янськ. З метою посилення угруповання військ у районі міста Ізюм противник перемістив два танкові підрозділи. Окупанти планують застосувати важкі вогнеметні системи на Слов'янському напрямі.

Командувач оборони Києва назвав найбільш реальну загрозу столиці на сьогоднішній деньНебезпека повторного наступу росіян на Київ є, але загроза ракетних ударів сьогодні більш реальна.

На Донецькому напрямку противник зосереджує основні зусилля на встановленні повного контролю над Сєвєродонецьком, веденні наступальних дій з метою оточення наших військ у районі Лисичанська та блокування основних логістичних шляхів.

На Сєвєродонецькому напрямку противник оволодів населеними пунктами Лоскутівка, Рай-Олександрівка. Веде штурмові дії з метою встановлення контролю за населеним пунктом Сиротине. Здійснює підготовчі заходи щодо форсування річки Сіверський Донець.

На Бахмутському напрямку окупанти ведуть наступальні дії у напрямках населених пунктів Золоте та Вовчеярівка. Намагаються оволодіти панівними висотами в районі Берестового з метою встановлення контролю за трасою Бахмут – Лисичанськ. У район населеного пункту Новотошківське ворог перекинув до однієї батальйонної тактичної групи зі складу Центрального військового округу.

На Краматорському, Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних дій не вів.

На Південнобузькому напрямку росіяни зосередилися на недопущенні проведення нашими військами контрнаступних дій у Херсонській та Миколаївській областях.

На Миколаївському напрямі ворог розгорнув у певних районах артилерійські підрозділи. Надалі не виключаються спроби ведення штурмових дій у напрямках Кисельівка – Посад-Покровське та Олександрівка – Лупарево з метою виходу на адміністративні кордони Херсонської області.

На Криворізькому напрямі агресор здійснює інженерне удосконалення позицій.

У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебувають п'ять носіїв крилатих ракет морського базування типу «Калібр» (сумарний залп – до 40 ракет).

Нагадаємо, як повідомив напередодні голова Луганської ОВ Сергій Гайдай, російські війська наближаються до Лисичанська, закріплюючись у населених пунктах неподалік. У Сєвєродонецьку часом тривають вуличні бої.

За інформацією британської розвідки, росія готується до спроби перекинути на Донбас велику кількість резервних підрозділів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал