У позиції Франції щодо України «зради» немає — Кулеба

Читать на русском
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував заяву Франції щодо членства України в ЄС.

У позиції Франції щодо України «зради» немає, між країнами ведеться активна дискусія, яким буде шлях нашої країни до ЄС і скільки часу це забере.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сказав під час включення в Інстаграмі, пише Укрінформ.

«Якщо коротко, то «зради» не буде ні з Францією, ні з будь-якою іншою країною – ніхто нас не буде «ламати», ніхто не зможе змусити нас робити те, чого ми не хочемо... Якими не були б заголовки, але Франція зброю надає, санкції підтримує і в багатьох питаннях навіть виконує роль лідера у просуванні санкцій», - сказав Кулеба.

Він зазначив, що між нашими країнами триває активна дискусія щодо того, яким буде шлях України до членства в Європейському Союзі і скільки часу це забере.

Нагадаємо, у Франції вважають, що вступ України до Європейського Союзу може зайняти щонайменше від 15 до 20 років і якось прискорювати цей процес немає потреби.

Згодом у МЗС України відповіли, що шлях України до Європейського союзу не буде таким довгим, якщо Франція та інші країни виявлять лідерство у цьому питанні. Статус кандидата на членство Україна розраховує отримати у червні.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: