Британська розвідка повідомила, в чому саме наразі росії не вистачає сил

Читать на русском
Якщо росія продовжуватиме втрачати БПЛА нинішніми темпами, то можливості російських сил розвідки, спостереження та розвідки будуть ще більше погіршені.
Ілюстративне фотоАрміяInform

Ефективність російських військ може погіршитися ще більше, якщо вони продовжать втрачати безпілотники поточними темпами, адже розвідувальні БПЛА допомагають країні-агресору вражати українські цілі.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Як пояснюють в британській розвідці, в російсько-українській війні безпілотні літальні апарати відіграють вирішальну роль для обох сторін, хоча вони й зазнали значного виснаження та дефіциту. БПЛА виявилися вразливими як до збиття, так і до електронних перешкод.

«Росія намагалася реалізувати концепцію «розвідувального удару», яку вона вдосконалювала в Сирії, з використанням спеціальних БПЛА для визначення цілей та їх враження бойовими літаками або артилерією. Країна, ймовірно, відчуває дефіцит відповідних розвідувальних БПЛА для цього завдання, що посилюється обмеженнями її внутрішніх виробничих потужностей через санкції», - йдеться в повідомленні.

Ціна для Росії: чи допоможуть Україні американські системи ППО PatriotАмериканські зенітно-ракетні комплекси не лише посилять систему ППО України, а й допоможуть наблизитися до стандартів НАТО.

Зазначається, що російська авіація з екіпажем здебільшого продовжує уникати вильотів над територією України через загрозу з боку неушкоджених українських ЗРК.

«Якщо росія продовжуватиме втрачати БПЛА нинішніми темпами, можливості російських сил розвідки, спостереження та розвідки будуть ще більше погіршені, що негативно вплине на оперативну ефективність», - додали в британській розвідці.

Нагадаємо, що в Україні ліквідували вже близько 28 850 російських військових.

Також нагадаємо, що ППО ЗСУ за добу знищили п'ять повітряних цілей, що належать російським окупантам.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: