У розвідці Британії прогнозують, що росія продовжить масовані артудари найближчим часом

Читать на русском
Росія покладається на невиборчі артилерійські обстріли, у тому числі через небажання ризикувати бойовими літаками.

Росія найближчими тижнями продовжить завдавати по території України масованих артилерійських ударів.

Про це йдеться у новому розвідувальному звіті Міноборони Великої Британії.

Путін особисто бере участь у плануванні наступу армії в Україні – GuardianПутін особисто дуже залучений у війну в Україні, президент разом із начальником генштабу Герасимовим приймає оперативні та тактичні рішення на рівні полковника чи бригадира.

У звіті йдеться, що у Чернігівській області в ході наступу на Київ було зруйновано 3,5 тисячі будівель – 80% з них складають житлові будинки. У розвідці зазначають, що масштаб цих збитків свідчить про те, що росія готова використати артилерію проти населених пунктів, незважаючи на наслідки.

«Росія, ймовірно, вдалася до дедалі більшого використання невиборчих артилерійських обстрілів через обмежені можливості виявлення цілей та небажання ризикувати регулярними польотами бойових літаків за межі своїх власних ліній фронту. Найближчими тижнями росія, швидше за все, продовжить значною мірою покладатися на масовані артилерійські удари, намагаючись набрати обертів у своєму наступі на Донбасі», – йдеться у звіті.

Нагадаємо, на думку аналітиків, росія відмовилася від великомасштабного оточення українських підрозділів на сході на користь завершення захоплення Луганської області.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: