Кулеба розповів, які цілі ставить перед собою Україна, щоб перемогти у війні

Читать на русском
Переговори з росією все одно рано чи пізно будуть. Але переговори проводитимуться на українських умовах
Дмитро КулебаFlickr

Україна за підсумками війни з росією повинна повернути всі окуповані рашистами території, а також отримати від росії репарації за руйнування і судити російських військових злочинців.

Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю нідерландському виданню NRC.

«Перемога - це звільнення окупованих територій, включаючи Крим і Донбас. Виплата репарацій. Засудження військових злочинців, які вчинили злочини проти людяності. Закріплення місця України в європейській інтеграції. Це чотири елементи, які для мене є невід'ємними складовими перемоги» - сказав він.

Відчуття катастрофи: як Володимир Путін шкодить власному військуДії Володимира Путіна призводять до провалів російської армії в Україні. Чому – в авторській колонці Дениса Поповича.

Кулеба визнав, що переговори з росією все одно рано чи пізно будуть, тому що будь-яка війна, так чи інакше, закінчується дипломатією. Але переговори будуть проводитися на українських умовах.

«Нам доведеться подолати багато емоцій після всіх злочинів, скоєних росією, але якщо є шанс покінчити з війною і звільнити окуповані території, ми готові сідати з росіянами за стіл переговорів» - додав він.

Нагадаємо, раніше Кулеба розповів, що Україна змінила свою «картину перемоги» у війні з росією. Якщо в перші місяці війни, перемогою б вважалося повернення російських військ на позиції до 24 лютого, то зараз Україна хоче повного звільнення територій від окупації.

В Офісі президента також пояснили, що пропозиції Україні піти на поступки росії щодо свого суверенітету приведуть тільки до затягування війни або нових конфліктів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: