РФ звинуватила Ізраїль у підтримці «неонацистського режиму у Києві»

Читать на русском
Росія пішла далі у своїх скандальних заявах та звинуватила Ізраїль у підтримці «неонацистського режиму в Києві».

Росія звинуватила уряд Ізраїлю у підтримці «неонацистського режиму у Києві».

Про це йдеться у заяві міністерства закордонних справ рф.

«Звернули увагу на антиісторичні заяви глави МЗС Ізраїлю Яїра Лапіда, які багато в чому пояснюють курс нинішнього уряду Ізраїлю на підтримку неонацистського режиму в Києві. Ізраїльський міністр сказав буквально таке: «Євреї не знищували себе під час Голокосту. Звинувачувати євреїв в антисемітизмі – це кричущий рівень расизму щодо євреїв», – йдеться у заяві.

У російському МЗС навели цілу низку «трагічних прикладів» співпраці євреїв з нацистами та заявили, що «єврейське походження президента – не гарантія захисту від розгулу неонацизму в країні».

«При цьому історична трагедія полягає в тому, що якщо під час Другої світової війни деякі євреї брали участь у злочинах вимушено, то спекулюючий на своїх коріннях В. Зеленський робить це цілком свідомо і добровільно. Прикривається походженням сам і прикриває їм натуральних неонацистів, духовних та кровних спадкоємців катів свого народу», – заявили у росії.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві закордонних справ України назвали антисемітські випади Сергія Лаврова у бік президента України та євреїв абсолютно неприйнятними.

Ізраїльська газета The Jerusalem Post написала, що після висловлювань Лаврова Ізраїль більше не може намагатися зберегти нейтралітет у війні України та росії.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал