Асад пообіцяв Росії надати 40 тисяч бойовиків для війни в Україні – розвідка

Читать на русском
Президент Сирії обіцяв Росії 40 тисяч найманців для війни в Україні. Щоправда, деякі з них розглядають поїздку як шанс подальшого дезертирства та нелегальної міграції до країн ЄС.
Ілюстративне фото

Президент Сирії Башар аль-Асад пообіцяв надати Росії 40 тисяч бойовиків для війни в Україні.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

За їхніми даними, командування російської військової бази Хмеймім отримало вказівку щодня надсилати в Україну до 300 бойовиків. 15 березня до Росії вже відправили 150 найманців.

«За інформацією військової розвідки України, найближчим часом заплановано переміщення із Сирії до Росії та Білорусі озброєння, військової техніки та інших ресурсів для забезпечення російських окупаційних військ. Президент Сирії Башар аль-Асад пообіцяв надати Росії для війни в Україні 40 тисяч бойовиків», – йдеться у повідомленні.

ПВК «Вагнера» розпочала широкий набір бойовиків на війну проти України – ЗМІПВК Вагнера розпочала набір найманців для участі у бойових діях в Україні. Набір максимально широкий, майже всі обмеження кандидатів прибрали.

За даними розвідки, найманцям обіцяють, що вони виконуватимуть виключно поліцейські функції щодо наведення порядків на окупованих територіях: «Але останнім часом серед найманців почала поширюватися інформація про безпосередню участь у бойових діях проти української армії. Це значно понизило «бойовий дух» сирійців».

Крім того, нещодавно на військову базу Хмеймім із Росії прибуло понад 30 бойовиків, які отримали поранення в Україну. Це негативно позначилося на морально-психологічному стані інших найманців і призвело до відмови частини брати участь у бойових діях.

«Частина найманців розглядають відправлення до Росії та Білорусі як шанс подальшого дезертирства та нелегальної міграції до країн ЄС», – стверджують у розвідці.

Раніше в Росії прямо заявили, що збираються залучити добровольців із країн Близького Сходу до війни проти України.

Радник керівника ОПУ Олексій Арестович заявив, що спроби Росії перекинути найманих бойовиків із Сирії та Лівії на війну проти України поки що не мали успіху.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: