Влада України має брати участь у переговорах західних країн з Росією.
Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Twitter.
Він заявив, що Україна підтримує ідею, щоб США, ЄС, НАТО розмовляли з Росією, поки що основною темою є припинення міжнародного збройного конфлікту, війни Росії проти України.
Військова допомога від партнерів: що Україна отримала у 2021 роціСША передали Україні цього року партію Javelin та бронеавтомобілів, Велика Британія – протимінний трал. Військова допомога була також від Литви та Латвії.
«Питання євроатлантичної безпеки зараз вирішується в Україні, тому Україна має брати участь у консультаціях щодо безпеки на цю тему», – додав Кулеба.
Раніше ми писали про те, що Кулеба обговорив телефоном із головою дипломатії Євросоюзу Жозепом Боррелем ситуацію з безпекою.
Також нагадаємо, 16 грудня у Європарламенті ухвалили резолюцію щодо ситуації на кордонах України. У документі країни ЄС закликали підготуватися до запровадження суворих санкцій проти Росії у разі ескалації.
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»