Мати Саакашвілі розповіла про стан здоров'я сина

Читать на русском
Експрезидент Грузії Михеїл Саакашвілі дуже слабкий і важко пересувається. Про це повідомила його мати Гіулі Аласанія.
Фото з відкритих джерел.

Експрезидент Грузії Михеїл Саакашвілі дуже слабкий і важко пересувається. Про це повідомила мати Саакашвілі Гіулі Аласанія після відвідування сина у Горійському військовому шпиталі.

«Він не може ходити прямо. Коли його ведуть, якщо в цей момент справа нікого немає, він може впасти. Те саме з очима – коли його перевіряє невропатолог, праве око не стежить за рухом. У нього явно слабкість, таке моє враження», – сказала Аласанія.

Затримання Саакашвілі: у чому звинувачують колишнього президента ГрузіїУ чому звинувачують колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, дивіться на інфографіці Слово і діло.

Раніше організація «Емпатія» оприлюднила висновок, що лікування Саакашвілі в Горійському військовому шпиталі не може бути оцінено ефективно і пацієнтові має бути надана можливість продовження реабілітації в іншому медичному закладі.

Нагадаємо, у міському суді Тбілісі під час судового засідання 29 листопада Саакашвілі повідомив, що проти нього застосовували тортури та нелюдську поведінку.

Саакашвілі затримали у Грузії 1 жовтня практично одразу після приїзду в країну. Місцеві правоохоронні органи звинувачують його у зловживанні службовими повноваженнями, за що він раніше був заочно засуджений.

«Слово і діло» пропонує подивитися, у чому ще звинувачують експрезидента Грузії.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал