До яких ще міжфракційних об'єднань входять депутати з МФО Разумкова

Читать на русском

У Верховній раді 16 листопада офіційно оголосили про створення міжфракційного об'єднання «Розумна політика» під керівництвом колишнього спікера Дмитра Разумкова. МФО не варто плутати з депутатською групою – об'єднання не мають таких самих прав, це радше «клуби за інтересами», до яких можуть вступати нардепи, котрі мають різні політичні погляди, але хочуть працювати над якоюсь спільною проблемою. «Слово і діло» пропонує подивитися, до яких ще об'єднань входять депутати з «Розумної політики».

Загалом у міжфракційному об'єднанні «Розумна політика» 24 народних депутати (планувалося більше, але Володимир Кабаченко з «Батьківщини» відкликав свій підпис): троє позафракційних (сам Разумков, Артем Дмитрук та Людмила Буймістер), Андрій Ніколаєнко з «Батьківщини» та 20 членів фракції «Слуга народу».

Для Дмитра Разумкова це буде перше міжфракційне об'єднання – більше він у жодному не бере участі.

Членом одразу 17 міжфракційних об'єднань є Артем Дмитрук. Серед них – Invest in Ukraine, «За спорт та здоровий спосіб життя», «За міжконфесійний мир в Україні», «За велике будівництво» та інші.

У 14 об'єднаннях перебувають «слуги народу» Дмитро Микиша та Дмитро Гурін. Членами 13 об'єднань є Людмила Буймістер, Дар’я Володіна та Іван Юнаков.

Василь Мокан, Неллі Яковлєва, Оксана Дмитрієва, Ольга Саладуха вступили до 11 міжфракційних об'єднань; Михайло Крячко та Валерій Божик – до 10; Андрій Ніколаєнко, Олександр Бакумов та Євген Петруняк – до 9; Аліна Загоруйко та Ольга Коваль – до 8; Володимир Козак – до 7; Олег Воронько – до 6; Роман Соха, Михайло Новіков та Костянтин Касай – до 5.

«Слуга народу» Роман Бабій є членом лише 4 міжфракційних об'єднань: Intermarium, «Українці в світі», «Антирейдерська коаліція» та «За конституційну реформу та ефективну владу».

Нагадаємо, «Слово і діло» проаналізувало, як виконують обіцянки нардепи, які увійдуть до міжфракційного об'єднання Дмитра Разумкова «Розумна політика».

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал