«Слуга народу» Клочко пожертвував невідомій партії 1,4 млн грн і не повідомив про це НАЗК

Читать на русском
Нардеп від фракції Слуга народу Андрій Клочко у 2020 році пожертвував невідомій партії 1,4 млн грн. Серед благодійників СН прізвища Клочко немає.
Realist online

Народний депутат України від фракції «Слуга народу» Андрій Клочко не вніс в декларацію за 2020 рік інформацію про свою пожертву на користь політичної партії.

Про це йдеться у результатах повної перевірки Національного агентства із питань запобігання корупції декларації Андрія Клочка за 2020 рік, передає «Слово і діло».

За підсумками перевірки, НАЗК встановило, що депутат не вніс в декларацію інформацію про свої витрати на підтримку політичної партії ‒ 1,4 млн грн, які він здійснив 28 серпня 2020 року.

Назва партії у звіті не згадується. При цьому у фінансовому звіті партії «Слуга народу» за третій квартал 2020 року у розділі «Відомості про внески грошовими коштами на рахунки політичної партії» відсутня інформація про пожертву від Андрія Клочка.

Як змінювалися середня заробітна плата в Україні та індекс реальної зарплатиСередня зарплата в України становить 6 тисяч гривен. Як змінювалася номінальна та реальна зарплата, дивіться на інфографіці.

Водночас, за результатами повної перевірки НАЗК, ознак незаконного збагачення, конфлікту інтересів та необґрунтованості активів не встановлено.

Згідно з даними декларації Андрія Клочка, в 2020 році він отримав зарплату 517 тис. грн, а також 504 тис. грн у вигляді коштів на відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень. Його дружина Неля Клочко заробила втричі більше ‒ 3,3 млн грн як дохід від підприємницької діяльності.

Як відомо, під час парламентських виборів 2019 року Андрій Клочко був №83 у списку партії «Слуга народу». У складі ВРУ він є головою Комітету з організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Раніше «Слово і діло» писало про те, що заступник голови СБУ Горбенко приховав вартість двох будинків та елітного авто.

Також ми писали, що нардеп Крейденко не зміг підтвердити походження 5,8 млн грн.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал