Постачальники опублікували ціни на газ для населення

Читать на русском
Річні базові ціни на газ п'ятий місяць поспіль залишаються стабільними і значно більш вигідними, ніж місячні тарифні плани.

Постачальники газу опублікували ціни на газ для населення в жовтні - річні ціни не зміняться.

Про це в понеділок, 27 вересня, повідомляє ГазПравда.

Річні базові ціни на газ п'ятий місяць поспіль залишаються стабільними і значно більш вигідними, ніж місячні тарифні плани.

Як змінювалася біржова ціна на газ у 2020-2021 рокахЦіна на газ в Європі бʼє рекорди. Як останні два роки змінювалася біржова вартість газу в Європі і в Україні – на інфографіці.

«Як і раніше, в залежності від компанії, річна, фіксована ціна «блакитного палива» в вересні буде коливатися від 7,80 до 13,50 грн за кубометр», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, найнижчі ціни запропонували Агросинтез Трейдинг (7,80 грн за кубометр), Евод Трейд КП Луцькводоканал (7,88 грн за кубометр), Черкасигаз Збут та Уманьгаз Збут (7,89 грн за кубометр), а також Нафтогаз України (7,96 грн за кубометр).

У той же час найвищі цінники на газ - 13,5 грн за куб - встановили Чернівецька обласна енергопостачальна компанія, Житомирська обласна енергопостачальна компанія та Херсонська обласна енергопостачальна компанія.

У середньому, більшість компаній встановили ціни до 9 грн за кубометр.

Річна базова ціна діє з травня 2021 по квітень 2022 року. Постачальники можуть змінювати тільки в бік зниження. На фіксовані ціни споживачів перевели автоматично, при цьому за бажанням користувачі можуть вибрати і інші тарифні плани: місячні або сезонні.

Раніше Кабмін призначив нове правління «Нафтогазу».

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал