В ЄС розповіли, чи будуть вводити санкції проти українських олігархів

Читать на русском
Європейський союз підтримує боротьбу української влади з олігархами, однак  санкції проти них вводити поки не будуть.
twitter.com ExtSpoxEU

Європейський союз підтримує боротьбу української влади з олігархами, однак санкції проти них вводити поки не будуть.

Про це заявив речник Єврокомісії Петера Стано.

В Європейському союзі поки не розглядається введення санкцій проти українських олігархів. Стано зазначив, що санкції – один з інструментів, який може бути використаний в такій ситуації. Для їх введення потрібна згода всіх країн-членів ЄС.

«Боротьба з корупцією – це, в першу чергу, інтереси самих українців. Український уряд і президент Зеленський повністю усвідомлюють, що це їх обов'язок, і це те, що ми регулярно обговорювали в рамках наших зобов'язань перед Україною. У нас є методи, але нема потреби в санкціях», – заявив речник Єврокомісії.

Кращі люди країни. Колонка Леоніда ШвецяОлігархи у нас стоять за всіма більш-менш значними політичними проєктами, і єдиний президент України, який був їм не рівня, а батько рідний, це Леонід Кучма.

Нагадаємо, що Верховна рада 23 вересня прийняла проект закону №5599 у другому читанні та в цілому 279 голосами.

24 вересня комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки попросив спікера поставити на переголосування цей законопроект у зв'язку з юридичною колізією.

Як пояснив голова фракції «Голос» Ярослав Железняк, народні депутати врахували одночасно три правки (396, 398, 406), які суперечать одна одній.

Також ми писали, що порушення регламенту під час голосування за законопроект про олігархів (№5599) дає підстави опозиції оскаржити його в Конституційному суді.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: