У Нацбанку оцінили обсяг готівки на руках у населення

Читать на русском
З обсягу готівки на руках дуже мала частина припадає на монети. Решта готівкових грошей на руках представлені банкнотами
Ілюстративне фотоФото ТСН

Обсяг готівкової гривні на руках у населення України постійно зростає. Зараз цифра наближається до 600 млрд гривень.

Про це розповів глава Національного банку України Кирило Шевченко, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, загальний точний обсяг грошей на руках у населення оцінюється в 594 млрд грн, 4 млрд з них припадають на монети, яких в обігу 13,8 млрд одиниць. Решта 590 млрд грн припадають на 2,9 млрд одиниць банкнот.

Легалізація «зарплат у конвертах»: Немчінов розповів, чого чекати після податкової амністіїВ Україні з 1 вересня стартує податкова амністія. Для кого вигідно подавати одноразову декларацію та яких результатів очікує влада, читайте у матеріалі Слово і діло.

При цьому на кінець липня на руках у населення України було 548,62 млрд грн. Ще 45,97 млрд перебували в касах банків. А на початку 2021 року українці тримали 516,09 млрд грн при 42 млрд грн у банківських касах. Підсумкове зростання готівки на руках склало 6,5% за сім місяців.

Нагадаємо, в Міністерстві фінансів почалася розробка законопроєкту про непряме визначення доходів українців. Підсумковий документ можуть представити на обговорення вже до кінця 2021 року.

В Україні 67,1% українців віднесли себе до бідних. Переважна більшість українців вважає, що сума понад 22 тисячі гривень на місяць дозволила б їм відносити себе до представників середнього класу.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал