У Мінфіні почали підготовку до непрямого визначення доходів українців

Читать на русском
Введення непрямих методів виявлення доходів було однією з основних умов Міжнародного валютного фонду
Сергій Марченкоmof.gov.ua

У Міністерстві фінансів почалася розробка законопроєкту про непряме визначення доходів українців. Підсумковий документ можуть представити на обговорення вже до кінця 2021 року.

Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю інформаційному агентству Інтерфакс-Україна.

Податкова амністія: хто зможе подати одноразову декларацію та як це зробитиПодати одноразову декларації можна з 1 вересня. Хто може подати декларацію та як це зробити, читайте у матеріалі «Слово і діло».

«Про непрямі методи ми поки що не говоримо, оскільки ось-ось почали тільки розробляти законопроєкт... Ми прихильники саме цієї моделі. Це питання дискусійне. Багато хто не підтримує непрямі методи визначення доходів, боїться фіскального тиску, ще чогось. Для мене це нормальна історія - коли податкова може оцінити після декларування приросту статку кого б то не було» - розповів міністр.

Марченко нагадав, що введення непрямих методів виявлення доходів було однією з основних умов Міжнародного валютного фонду в рамках старту системи добровільного декларування доходів.

«Так, У МВФ були зауваження, зокрема, щодо порядку застосування. Основна умова МВФ - застосування непрямих методів контролю» - додав він.

Нагадаємо, у липні президент Володимир Зеленський підписав закон про податкову амністію.

Раніше ми докладно писали про те, хто зможе подати одноразову декларацію.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: