Завершилися перші міжнародні українсько-британські військові навчання

Читать на русском
У Миколаївській області 24 липня завершилися перші міжнародні українсько-британські військові навчання Козацька булава – 2021.
АрміяInform

У Миколаївській області 24 липня завершилися перші міжнародні українсько-британські військові навчання «Козацька булава – 2021».

Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України «АрміяInform».

Вчора, 24 липня в Широколанівському міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів відбулась церемонія закриття перших міжнародних українсько-британських військових навчань «Козацька булава – 2021». Під час урочистої церемонії найкращих учасників українсько-британських навчань було нагороджено відзнаками та цінними подарунками, також військові обмінялись сувенірами.

«Ці навчання допомагають українським військовим покращити взаємодію та взаємосумісність з військовими Великої Британії та іншими арміями НАТО та сприяють безпеці і стабільності в Європі», – зазначив керівник навчань, начальник управління підготовки оперативного командування «Схід» полковник Володимир Кокорєв.

Військові навчання: у яких маневрах на території інших країн візьмуть участь ЗСУУкраїнські військові візьмуть участь у навчаннях на території Німеччини, Грузії, Угорщини, Литви, Данії, Польщі.

Зазначимо, що упродовж 12 днів навчань під командуванням українського офіцера спільно діяли підрозділи окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ, підрозділ спеціального призначення Держприкордонслужби та стрільці 4-го батальйону Королівського Шотландського полку ЗС Великої Британії за підтримки авіації Повітряних сил Великої Британії та гвинтокрилів армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

Так, під час навчань близько 2000 військовослужбовців та понад 300 одиниць військової техніки з п’яти країн-партнерів тримали оборону, контратакували, долали водні перешкоди, здійснювали стрімкі рейди та вели бій в урбанізованій місцевості. Окрім цього, було досягнуто взаємосумісності та узгодженості дій багатонаціонального підрозділу.

«Українські командири віддавали накази англійською мовою підрозділу шотландців, згідно зі стандартами НАТО. Досягнуто сумісності зв’язку не тільки вертикально між штабами, а й горизонтально (між підрозділами до рівня взводу)», – додають в інформагентстві.

Нагадаємо, представники мобільно-тренувальної групи зі складу Об’єднаного командування ВПС НАТО провели для українських авіаторів кількаденні навчальні курси.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: