Країни G20 схвалили глобальний податок: подробиці

Читать на русском
У своїй спільній заяві міністри фінансів країн G20 назвали угоду історичною, зазначивши, що обговорення її умов тривало багато років.
фото з відкритих джерел

Міністри фінансів країн G20 підписали угоду про глобальний податок на саміті організації у Венеції.

Про це повідомляє Politico.

Зазначається, що документ також був схвалений представниками 130 країн і передбачає встановлення мінімальної податкової ставки для транснаціональних компаній в 15%.

При цьому, реформа була підтримана Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) і повинна перешкодити міжнародним корпораціям переводити свої активи за кордон для ухилення від сплати податків.

Саміт G20: що обговорювали і які рішення ухвалювали в 2008-2020 рокахСаміт G20 відбувся 21-22 листопада, його центральною темою стала пандемія коронавірусу. Раніше Велика двадцятка обговорювала світову кризу, тероризм і зміни клімату.

У своїй спільній заяві міністри фінансів країн G20 назвали угоду історичною, зазначивши, що обговорення її умов тривало багато років. На їхню думку, реформа зробить міжнародну податкову архітектуру більш стабільною і справедливою.

Остаточну редакцію документа повинні схвалити лідери «Великої двадцятки» на саміті організації, який пройде в Римі в жовтні.

Згідно з оцінкою ОЕСР, яка керує переговорами по податках, уряду щорічно втрачають від 100 млрд до 240 млрд дол на рік через недоотримання податків.

Нагадаємо, що посли G7 домовилась пожертвувати мільярд доз COVID-вакцин.

Раніше ми повідомляли, що країни G20 погодили принципи боротьби з коронавірусом.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал