Два роки та місяць роботи ОПУ: як команда Зеленського виконує обіцянки

Читать на русском

«Слово і діло» продовжує стежити, як президент Володимир Зеленський і його команда виконують обіцянки. За два роки і один місяць роботи керівники Офісу президента України реалізували 70 зобов'язань, провалили – 39, у процесі виконання зараз 75.

З 20 травня до 20 червня керівники ОПУ дали 9 нових обіцянок, одну виконали і дві провалили. Усі їхні обіцянки можна подивитися тут.

Заступник голови Офісу президента Юлія Свириденко виконала обіцянку модифікувати програму допомоги з часткового безробіття для громадян і бізнесу з «червоної» зони карантину. Наприкінці березня Верховна рада ухвалила президентський закон, згідно з яким ФОПи та наймані працівники, які були змушені припинити свою діяльність через карантин у «червоних» зонах, отримають з держбюджету одноразову матеріальну виплату в розмірі 8 тис. грн. Крім того, вони зможуть додатково отримати виплати з місцевих бюджетів.

10 червня стало відомо, що ПФУ завершив виплату фінансової допомоги: у 2021 році подали 337 тис. 946 заявок, за якими виплатили 2,7 млрд грн.

Заступник керівника ОПУ Кирило Тимошенко провалив обіцянку про те, що до середини червня змінять деяких голів обладміністрацій. Останнє звільнення відбулося 27 травня – звільнили тимчасового главу Кіровоградської ОДА. Крім того, 16 червня на рівні Кабміну було погоджено звільнення Василя Хоми з посади голови Сумської ОДА.

Також Тимошенко не виконав обіцянку до червня завершити ремонт дороги Дніпро – Одеса. Станом на середину місяця ремонт на деяких ділянках все ще триває.

Більшість нових обіцянок теж належать Тимошенко. Він пообіцяв відкрити урбан-парк в Києві на ВДНГ (до 30-річчя Незалежності України), добудувати в Хмельницькому багатофункціональний спорткомплекс, відкрити територію резиденції в Конча-Заспі для відпочинку, провести будівельно-ремонтні роботи на 150 мостах в цьому році.

У жовтні 2023 року, за словами Тимошенко, в Україні запрацює «Президентський університет». Його планують побудувати на території ВДНГ, готувати випускників будуть за п'ятьма спеціальностями: біотехнологія та екологія людини; нанотехнології; аерокосмічні технології; інформаційні технології, кібербезпека і штучний інтелект; енергетичні технології та енергоефективність.

Глава ОПУ Андрій Єрмак обіцяв в цьому році забезпечити відкриття першої черги Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

Як президент Володимир Зеленський виконує обіцянки, можна подивитися тут.

Нагадаємо, «Слово і діло» писало, як за два роки трансформувалася команда Офісу президента і як колишній і нинішній склад ОПУ виконував обіцянки.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: