У США анонсували нові заходи проти «Північного потоку-2»

Читать на русском
Точка зору США залишається незмінною - ПП-2 все ще вважається поганою угодою для європейських партнерів
Нед Прайсreport.ge

Сполучені Штати Америки мають намір продовжувати вживати заходів проти причетних до будівництва «Північного потоку-2».

Про це на брифінгу заявив Нед Прайс, представник Державного департаменту США.

«Ми продовжимо вживати заходів щодо осіб і компаній, що беруть участь у діяльності, що потрапляє під санкції, щоб продемонструвати нашу незгоду з цим проєктом, яка зберігається», — сказав Прайс.

«Північний потік-2»: як просувається будівництво газопроводу і яка позиція країнПівнічний потік-2 можуть добудувати до кінця 2021 року. Останні новини та позиції країн – на інфографіці.

Також він підкреслив, що точка зору США залишається незмінною, «Північний потік-2» все ще вважається поганою угодою для європейських партнерів, а США вживуть заходів, щоб Росія не змогла використовувати СП-2 в якості економічної зброї.

Нагадаємо, 4 червня президент Росії Володимир Путін заявив про завершення будівництва першої нитки газопроводу «Північний потік-2».

Російський газопровід «Північний потік-2» буде остаточно добудований і повністю введений в експлуатацію до кінця 2021 року.

Якщо газопровід «Північний потік-2» запуститься, Україна щорічно втрачатиме близько 1,5 млрд доларів. Перед країною постануть серйозні геополітичні та економічні виклики.

США і Німеччина розглядають можливість виплати Україні певної компенсації у зв'язку з тим, що Росія завершила будівництво «Північного потоку-2».

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал