Ситуація на Донбасі: два обстріли, втрат немає

Читать на русском

У понеділок, 17 травня, озброєні формування Російської Федерації двічі порушили режим припинення вогню на Донбасі. В результаті обстрілу жоден український військовий не постраждав.

Про це повідомляє пресцентр штабу операції Об'єднаних сил в Facebook.

Росія-в-Україні. Колонка Леоніда ШвецяЙмовірна Росія-в-Україні як історична опція продовжує підспудно існувати, тут небезпечно себе обманювати хвалебними розповідями про природжену волелюбність нашого народу.

Ворожі обстріли були зафіксовані неподалік населеного пункту Причепилівка. Окупанти відкривали вогонь із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Крім того, поблизу населеного пункту Новотошківське бойовики обстрілювали українські позиції з підствольних гранатометів і стрілецької зброї.

«Про всі факти порушень з боку російсько-окупаційних військ українська сторона СЦКК повідомила представникам Місії ОБСЄ», - йдеться в повідомленні.

Ситуація в районі проведення ООС залишається контрольованою українськими військовими.

Нагадаємо, Японія виділить Україні 4,5 млн доларів на відновлення Донбасу.

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: