ВАКС не затвердив угоду з Жуковим

Читать на русском
Антикорупційний прокурор уклав угоду про визнання винуватості з Віталієм Жуковим, яку затвердила колегія суддів ВАКС.
Віталій Жуков з адвокатом в суді

Вищий антикорупційний суд не затвердив угоду про визнання винуватості з Віталієм Жуковим, якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує в організації та керівництві ухиленням від сплати податків на суму 49 млн грн фірмою «Оптимумспецдеталь» з подальшою легалізацією цих коштів.

Таке рішення 19 квітня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Прокурор САП вказав, що сторонами було узгоджено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна із звільненням від цього покарання на випробувальний термін в 1 рік. Він розповів, що Жуков зобов'язався співпрацювати зі стороною обвинувачення, відшкодувати понад 4 млн грн, а також викрив інших осіб та надав викривальні показання.

«Відмовити у затвердженні угоди про визнання винуватості, укладену між прокурором Спеціалізованої антикорупційної антикорупційної прокуратури та обвинуваченим Віталієм Жуковим та повернути прокурору для продовження досудового розслідування», – оголосила головуюча суддя Олена Танасевич.

Нещодавно Жукова звільнили від відповідальності через закінчення строків давності за надання неправомірної вигоди синові колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського Ігорю.

Нагадаємо, Гладковському-молодшому повідомили про підозру за прийняття пропозиції одержати неправомірну вигоду. Пізніше розслідування стосовно нього завершили детективи НАБУ.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал