П'ять квартир і 285 мільйонів зарплати у «Нафтогазі»: Вітренко подав декларацію

Читать на русском
В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко подав декларацію про доходи за 2020 рік. У ній він вказав 4 квартири в Києві, одну в Німеччині, годинник за 160 тис. грн і багатомільйонні доходи.
Юрій Вітренкофото Укрінформ

В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко подав декларацію про доходи за 2020 рік. За минулий рік він отримав майже 285 мільйонів гривень зарплати у «Нафтогазі» і ще 1,4 млн грн в компанії «Укрнафта».

Про це повідомляється в декларації Вітренка, опублікованій на сайті НАЗК.

Вітренко заявив, що розглядатиме лише посаду міністра енергетикиВ.о. міністра енергетики Юрій Вітренко не впевнений, що розглядатиме інші пропозиції, окрім посади першого віцепрем'єра – міністра енергетики.

З нерухомості Вітренко задекларував квартиру у Києві площею 124 кв. м за 1,18 млн гривень і квартиру площею 69,8 кв. м, вартість якої не вказана.

Також членам його сім'ї належить квартира у Німеччині площею 298 кв. м, а також квартири в Києві: площею 99,4 кв. м, площею 58,5 кв. м за 131,6 тис. гривень. Також в Києві у чиновника є нежитловий будинок площею 359,2 кв. м.

Вітренко задекларував свій годинник Patek Philippe. Його вартість - майже 160 тисяч гривень.

У декларації чиновника значаться три машини, які належать його дружині Ірині. Це: Volkswagen Golf Plus 2008 року випуску, Land Rover 2014 року випуску і Tesla Model X 2017 року випуску за 4,68 млн гривень.

Вітренко також вказав, що володіє 100% акцій ТОВ «Ейвайей Сек'юрітіз» загальною вартістю 7,117 млн ​​гривень і 20% акцій ТОВ «Екстрім Експрес» вартістю 100 тис. гривень.

Доходи: Вітренко в 2020 році Вітренко отримав в «Нафтогазі» 284,64 млн гривень зарплати і 1,4 млн гривень зарплати в нафтовидобувній компанії «Укрнафта». Також він отримував відсотки від вкладів в «Ощадбанку» і Приватбанк.

На банківських рахунках в.о. глави Міненерго і його дружина зберігають гривні, долари, а також євро.

Нагадаємо, раніше Вітренко подав декларацію про суттєві зміни у майновому стані. У ній він вказав 11,754 мільйонів гривень відсотків банківських вкладів, нарахованих в «Ощадбанку».

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал