Зеленський перерахував «надважливі» для України закони

Читать на русском
Для України зараз надважливими є закони, необхідні для завершення земельної реформи, децентралізації, впровадження народовладдя.

Для України зараз надважливими є закони, необхідні для завершення земельної реформи, децентралізації, впровадження народовладдя, а також для судової реформи, економічного зростання, пенсійного забезпечення, амністії капіталів, подолання корупції.

Про це розповів у суботу, 13 березня, президент Володимир Зеленський під час виступу на з'їзді партії «Слуга народу».

«Сьогодні для України надважливими є закони, які завершать земельну реформу, децентралізацію, введуть народовладдя. Закони, необхідні для судової реформи, економічного зростання, пенсійного забезпечення, амністії капіталів, подолання корупції, відновлення справедливості й виконання всіх інших наших обіцянок», - заявив Зеленський.

Звертаючись до членів партії «Слуга народу», він зазначив, що основну увагу сьогодні варто приділити не тому, що вже зроблено, а тому, що поки що не зроблено, і зосередитися на втіленні цього в життя, покращувати швидкість й ефективність.

«На мою думку, у вас можуть бути дискусії щодо деталей, але коли мова йде про принципові, важливі для країни речі, на табло завжди має бути не менше 226 наших голосів, голосів «Слуги народу». Вам має бути все одно, як голосують інші партії, нехай це залишиться на їхній совісті», - заявив він.

Зеленський додав, що партія «має бути джерелом ініціатив, джерелом реформ, проєктів, ідей, а головне - нових професійних і порядних кадрів для нашої України».

Також він рекомендував членам партії забути, назавжди слова «так, але», коли мова йде про обіцяне людям.

Нагадаємо, в суботу, 13 березня, в Києві проходить XI з'їзд політичної партії «Слуга народу». У ньому беруть участь перші особи країни, серед яких президент Володимир Зеленський.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал