У МВФ назвали умову для отримання Україною наступного траншу

Читать на русском
МВФ вимагає від України збереження незалежності Національного банку України та антикорупційних установ
Ілюстративне фотоВідкрите джерело

Збереження незалежності Національного банку України та антикорупційних установ - одна з основних умов для продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом.

Про це 11 березня на брифінгу у Вашингтоні заявив директор пресофісу МВФ Джеррі Райс, повідомляє «Укрінформ».

«Незалежність центральних банків є життєво важливим принципом для МВФ щодо будь-якої країни. Незалежність Національного банку України - одна зі складових, яку ми уважно моніторимо», - заявив він.

Кредитний стоп-кран: із чим пов'язана пауза у співпраці з МВФУ МВФ не поспішають видавати Україні черговий транш кредиту – чекають на реформи. Чи вдасться довго протриматися без позик, і чим це загрожує вітчизняній економіці – розбирався Олександр Радчук.

Також Райс зазначив, що таким же істотним фактором є «збереження цілісності, незалежності та ефективності українських антикорупційних інститутів». Ці вимоги, нагадав чиновник, ясно визначені в програмі МВФ для України, яка продовжує бути предметом двосторонніх обговорень.

Раніше міністр фінансів України Сергій Марченко розповів, що підписавши оновлений Меморандум економічної та фінансової політики, в якому будуть врегульовані питання співпраці Міжнародного валютного фонду з Україною, країна отримає нові маркери та терміни їх виконання.

Раніше в офісі президента заявили, що Україна може отримати другий транш за програмою Міжнародного валютного фонду до літа, якщо виконає необхідні умови. Йдеться про низку законопроєктів.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: