У Німеччині відреагували на нові санкції США проти «Північного потоку-2»

Читать на русском
Німецький уряд відреагував на повідомлення США про намір ввести санкції проти російського судна, яке має прокладати труби газопроводу Північний потік-2.
Фото з відкритих джерел

Німецький уряд відреагував на повідомлення США про намір ввести санкції проти російського судна, яке має прокладати труби газопроводу «Північний потік-2».

Про це із посиланням на міністерство економіки ФРН повідомляє Reuters.

Північний потік-2: які країни за чи проти будівництва газопроводуСША, Україна та ще 7 європейських держав не підтримують будівництво газопроводу, тоді як РФ, Німеччина та 10 країн регіону виступають за його зведення.

«Ми з жалем приймаємо це повідомлення до відома», - заявив один із представників відомства.

Зазначається, що обмеження США, які запроваджуються на підставі Акту протидії противникам Америки через санкції (CAATSA), мають набути чинності в вівторок.

Санкції будуть введені проти російського трубопровідного корабля «Фортуна» та його власника компанії KVT-RUS.

Згідно з даними про розташування суден на сайті Refinitiv, «Фортуна» наразі перебуває на якорі в Балтійському морі поблизу міста Росток на півночі Німеччини.

Офіційний представник посольства США в Берліні вже заявив, що американська сторона продовжить уживати «всіх необхідних та відповідних заходів» для запобігання будівництву газогону «Північний потік-2».

Нагадаємо, Сполучені Штати планують повністю зупинити проєкт будівництва російського газопроводу «Північний потік-2». Для цього США продовжуватимуть запроваджувати санкції проти пов’язаних із будівництвом газопроводу компаній.

Також ми писали, що будівництво російського газопроводу «Північній потік-2», яке призупинили наприкінці 2019 року, відновилося у грудні.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: