«Редколегія» на Skrypin.ua: всенародне опитування Зеленського та місцеві вибори

Читать на русском
Сьогодні в «Редколегії» на каналі Skrypin.ua о 19.00 ведучий Роман Скрипін буде обговорювати з гостями студії найважливіші теми цього тижня.

Сьогодні в «Редколегії» на каналі Skrypin.ua о 19.00 ведучий Роман Скрипін буде обговорювати основні теми цього тижня разом із Тетяною Микитенко (Ragu.li) та Олександром Мартиненком («Інтерфакс-Україна»).

Інформаційний темп тижню надало інтерв’ю Зеленського ВВС під час його офіційного візиту до Великої Британії. Про відповіді Зеленського щодо завершення війни на Добнбасі, його рейтингів та у разі чого він готовий піти з посади глави держави обговорюватимуть в «Редколегії».

Наступна не менш цікава тема – анонсоване Зеленським всенародне опитування якраз у день місцевих виборів 25 жовтня. Що це за опитування? Хто його фінансуватиме? Які юридичні наслідки будуть мати його результати? І чому саме ці п’ять питань? Як би там не було, але в інформаційному просторі ініціатива Зеленського перебуватиме до дня виборів.

Імітація народовладдя, "Розсміши коміка" на BBC та виборча пряма | РЕДКОЛЕГІЯskrypin.ua

Раніше «Слово і діло» дослідило, що тільки дев'ять з двадцяти кандидатів у мери Києва оприлюднили свої передвиборчі програми. Яким темам присвячено найбільше обіцянок з цих програм – на інфографіці.

Також ми розбирались, що потрібно знати про скорочення кількості парламентарів.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал