Суд призначив засідання у справі екснардепа Скуратовського

Читать на русском
Антикорупційний суд визначився з датою підготовчого засідання у справі колишнього члена парламенту про недостовірне декларування.
Сергій Скуратовський

Вищий антикорупційний суд призначив на 4 червня підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього народного депутата Сергія Скуратовського у недостовірному декларуванні.

Таке рішення 27 травня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Вказаний обвинувальний акт розглядатиметься колегією у складі: головуючої Лесі Федорак, суддів Віктора Маслова та Ігоря Строгого. Засідання призначили на 12:30.

Як відомо, 6 вересня НАБУ і САП заочно повідомили про підозру Скуратовському. Вже 18 вересня органи правопорядку вручили екснардепу документ особисто. За версією слідства, екснардеп нібито не задекларував частки в трьох фірмах у розмірі 24 млн грн, користування автівкою Mercedes-Benz S450 і нежитлове приміщення вартістю в 1,5 млн грн.

У цій справі НАБУ завершило слідство і відкрило матеріали стороні захисту для ознайомлення. Однак, на думку слідства, екснардеп і адвокат зволікають з процедурою і тому детектив просив обмежити строки для ознайомлення. Вивчивши клопотання, суддя задовольнив його частково, встановивши кінцевою датою 19 травня.

Нагадаємо, НАБУ хотіло оштрафувати екснардепа Скуратовського за неявку на допит.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: