Компенсації на житло: скільки грошей отримали нардепи в січні-лютому 2020 року

Читать на русском

Серед нардепів IX скликання є багато тих, хто не має свого житла в Києві, тому держава має щомісяця виплачувати парламентарям компенсацію за оплату номера в готелі або за оренду квартири чи іншого житла. «Слово і Діло» пропонує подивитись, скільки грошей пішло на компенсації парламентарям за житло у січні-лютому 2020 року.

Виплати отримали 147 парламентарів. За два місяці на оплату готелю чи оренду житла держава сплатила майже 5 мільйонів гривень.
Компенсації за житло нардепамСлово і ДілоЗображення максимального розміру (відкриється в новому вікні)

Загалом виплати отримали 147 народних депутатів. Сума компенсації вартості оренди житла/винайму готельного номера протягом двох зимових місяців становила 4 млн 717 тис. 386 гривень.

За фракціями та групами виплати компенсацій розподілились наступним чином. Найбільша фракція «Слуга народу» отримала найбільше грошей – з 248 парламентарів у фракції компенсацію потребували 114 народних обранців, які отримали 3 млн 618 тис. 286 грн.

У депутатській групі «За Майбутнє» (22 нардепи) виплати отримали 8 депутатів на суму 290 тис. 700 грн.

В «ЄС» (27 нардепів) компенсації надали 7 депутатам на суму 234 тис. 650 грн.

По 5 нардепів від «ОПЗЖ» (загалом у фракції 44 нардепи) та позафракційних парламентарів (21) також отримали виплати на житло, відповідно 194 тис. 850 та 166 тис. 300 грн.

У депутатській групі «Довіра» з 17 нардепів виплати отримали 4 парламентарі на загальну суму 94 тис. 300 грн.

У «Голосі» трьом нардепам виплатили 79 тис. 300 грн компенсації, а в «Батьківщині» – одному виділили 39 тис грн компенсації за житло.

Раніше «Слово і Діло» писало, що НАБУ завершило слідство у справі виплати компенсації за житло екснардепу Полякову.

Також ми писали, що Вищий антикорупційний суд опублікував вирок колишньому народному депутату Геннадію Бобову, якого Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачували у брехні в декларації.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: