Частина боргу перед шахтарями погашена - Шмигаль

Читать на русском
Так, за словами голови уряду, на рахунку вугільних підприємств уже надійшло понад 600 млн гривень для виплати заробітної плати шахтарям.

Уряд України погасило перед українськими шахтарями понад півмільярда гривень боргів.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі одного з телеканалів передає в суботу, 7 березня, пресслужба Кабміну.

Зеленський може залишити Кабмін без зарплат. Чи закриють борги перед шахтарями?Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів у найближчі два місяці – березень і квітень – повністю погасити борги із зарплати перед шахтарями.

Так, за словами голови уряду, на рахунку вугільних підприємств уже надійшло понад 600 млн гривень для виплати заробітної плати шахтарям.

«Ми домовилися і президент пообіцяв на Всеукраїнській нараді шахтарів погасити в березні половину боргів. Дійсно, вчора-позавчора борги в сумі 654 млн гривень надійшли на рахунки, в тому числі Первомайського шахтоуправління. Це перший крок», - заявив він.

Шмигаль також зазначив, що уряд не має наміру стихійно закривати шахти, а буде працювати в напрямку розвитку вугільних регіонів. За його словами, уряд не буде закривати шахти, поки не буде знайдена альтернативна робота для людей.

Крім того, вже кілька тижнів Кабмін спільно зі Світовим банком працює над розробкою довгострокової програми трансформації вугільних регіонів, яка передбачає, що навіть природне закриття шахти передбачатиме планування майбутнього цієї території.

Раніше Кабмін виділив сотні мільйонів гривень на виплату боргів шахтарям.

Також нагадаємо, Зеленський доручив уряду закрити всі борги перед шахтарями.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...