Пристайко пояснив нові правила поїздок до Росії

Читать на русском
За його словами, запровадження закордонних паспортів на в'їзд на територію Росії дасть додаткові гарантії для громадян у здобутті консульської допомоги.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко пояснив нові правила поїздок в Росію.

Про це він написав у Twitter.

За його словами, запровадження закордонних паспортів на в'їзд на територію Росії дасть додаткові гарантії для громадян у здобутті консульської допомоги.

«Поїздки виключно за закордонними паспортами до РФ дають додаткові гарантії. Втрата старої аналогової «книги» - це 9 кіл пекла бюрократії для повернення в Україну. Цифрова база даних із біометричними паспортами - це швидкий і дієвий інструмент допомоги від наших консулів», - зазначив міністр.   Міністр також зазначив, що виїзд за закордонним паспортом дасть можливість не допустити уникнення відповідальності в РФ боржників по аліментах і осіб, які порушили українське законодавство.   «Відтепер прикордонники швидше і без перешкод отримають повну картину про те, хто залишає нашу державу і з чим», - підкреслив Пристайко.

Раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що прийшов час для переходу на режим перетину українсько-російського кордону за закордонними паспортами для самих українців.

Також нагадаємо, за інформацією міністра, на засіданні ТКГ Україні не вдалося домовитися про обмін полоненими.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...