В Україну заборонили ввезення понад 1 млн російських книг

Читать на русском
Державний комітет телебачення і радіомовлення надав 212 відмов у видачі дозволів на ввезення книг з Росії.

Державний комітет телебачення і радіомовлення надав 212 відмов у видачі дозволів на ввезення книг з Росії.

Про це заявив перший заступник голови комітету Богдан Червак під час дискусії Мистецтво за (межами) політики: Коли держава має право на цензуру, передає прес-служба відомства в четвер, 31 жовтня.

Таким чином, в Україну заборонили ввезти понад 1 млн примірників книг з Росії.

За словами Червака, з 2017 року Держкомтелерадіо займається обмеженням доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту і виявленням та припиненням незаконної реалізації книжкової продукції, завезеної з території держави-агресора без дозвільних документів. Починаючи з 20 травня 2017 року, дати набуття чинності відповідної постанови Кабінету Міністрів України, комітет надав 3792 відмови у видачі дозволів.

«Зокрема, станом на 29 жовтня, на підставі негативних висновків експертної ради Держкомтелерадіо у зв'язку з невідповідністю критеріям оцінки видавничої продукції, дозволеної до поширення на території України, надано 212 відмов у видачі дозволів на ввезення понад 1 мільйона примірників видань антиукраїнського змісту, а також прийнято рішення про анулювання одного виданого раніше дозволу», - сказав Червак.

Вказується також, що ще 3580 відмов видані внаслідок надання суб'єктами господарювання не в повному обсязі пакетів документів, необхідних для отримання дозволу, або виявлення в поданих документах недостовірних відомостей.

«Водночас надано 27100 дозволів на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовленої і/або ввезеної з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України», - підсумували у відомстві.

Раніше Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення заборонила ввезення в країну з РФ ще двох книг з-за пропаганди держави-агресора.

Також СБУ припинила ввезення книг з Росії.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...