В Україну заборонили ввозити ще 17 книг із РФ

Читать на русском
Державний комітет телебачення і радіомовлення України заборонив ввезення на територію країни ще 17 видань з Росії.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України заборонив ввезення на територію країни ще 17 видань з Росії, серед них - роман Мастер и Маргарита, випущений видавництвом Азбука-Аттикус.

Як пише «Слово і Діло», про це в п'ятницю, 22 березня, повідомила прес-служба відомства.

«Держкомтелерадіо відмовив ТОВ Етніктрейд і ТОВ Видавництво Махаон-Україна у видачі дозволів на ввезення з території держави-агресора 17 книг, у яких є ознаки пропаганди держави-агресора», - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що заборонені для ввезення книги московських видавництв Синдбад, ТОВ Издательская групаа Азбука-Аттикус і самарського видавництва ВД Бахрах-М.

«У передмові до книги Михайла Булгакова Мастер и Маргарита видавництво Азбука-Аттикус пропагує представників російського кіно Юрія Кару, Миколи Бурляєва, Валентина Гафта, яких за публічну підтримку військової інтервенції в Україні внесено до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці», - йдеться в повідомленні.

Також відмовлено в наданні дозволу на ввезення книги Олівера Стоуна і Пітера Кузник Нерассказанная история США московського видавництва Азбука-Аттикус і серії книг з психології Данила Райгородського (ВД Бахрах-М).

Нагадаємо, тижнем раніше Україна заборонила ввезення 23 російських книг. У видачі дозволів на ввезення відмовлено у зв'язку з наявністю в літературі «ознак пропаганди» РФ.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал