Суд продовжив обов'язки звільненому директору «Спецтехноекспорта»

Читать на русском
Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора САП про продовження обов'язків колишньому керівнику СТЕ.
Владислав Бельбасфото: «Слово і Діло»

Суд продовжив до 22 листопада обов'язки директора державного госпрозрахункового зовнішньоторговельного підприємства «Спецтехноекспорт» Владиславу Бельбасу в кримінальному провадженні щодо розтрати понад 55 мільйонів гривень.

Таке рішення ухвалив слідчий суддя Вищого антикорупційного суду за результатами розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомили журналісту «Слово і Діло» у САП.

Прокурор САП просив суд продовжити дію обов'язків Бельбаса на 2 місяці. Своє клопотання він обґрунтував тим, що досудове розслідування ще триває, а ризики перешкоджання слідству не зменшилися. Вислухавши його доводи, суддя клопотання задовольнив частково, продовживши обов'язки до 22 листопада

Водночас, як повідомили журналісту в САП, Бельбаса відпустили на виставку до Туреччини у складі делегації для підписання оборонного контракту.

Нагадаємо, суд відпустив на поруки Бельбаса. Пізніше йому повернули внесену заставу. Раніше суд знову продовжив обов'язки ексчиновнику «Спецтехноекспорту».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.