У фракції «Голос» погодилися пройти поліграф

Читать на русском
Представники депутата Антона Яценко не могли пропонувати гроші для правильного голосування за законопроект 2047-Д всім членам цього комітету, а не тільки нібито слугам.

Представники депутата Антона Яценка не могли пропонувати гроші для «правильного» голосування за законопроект 2047-Д всім членам цього комітету, а не тільки нібито «слугам».

Про це він повідомив в коментарі проєкту Радіо Свобода ньюзрум депутат фракції «Голос» і перший заступник голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

«Це, як мінімум, нелогічно і неможливо. До мене і до моєї колеги (Галини Васильченко - ред.) не зверталися з такими пропозиціями, але якби ми дізналися про такі факти, якби до нас хтось звернувся, ми б про це дуже голосно говорили і зробили б з цього скандал», - сказав він.

Железняк допускає, що в Яценка міг бути інтерес до голосування за вищезгаданий законопроект, але запевняє, що той не був особисто на комітеті.

«Можливо, він працював якимись іншими методами», - припускає депутат «Голосу».

Водночас він готовий за необхідності також пройти перевірку на «детекторі брехні».

«Напевно, ходити опозиційним депутатам до ОПУ на детектор здається трохи недемократично, але, якщо будуть кликати на цю поліграф-вечірку, прийдемо. Нам-то в цьому питанні приховувати нічого», - заявив Железняк.

Нагадаємо, САП почала розслідувати можливе отримання хабаря депутатами від «Слуги народу».

Зеленський різко відреагував на скандал всередині «Слуги народу».

Причиною цього скандалу стало звернення до ОПУ декількох депутатів, «яким не сподобалося голосування членів комітету, де було ухвалено рішення про знищення монополії на оціночну діяльність т. зв. «майданчиків Яценка» і демонополізації ринку державних закупівель через систему Prozorro. Також їм не сподобалося рішення знизити ціни на участь в торгах і забезпечення прозорої роботи СЕТАМ/АРМА.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: