Тільки у 40 народних депутатів (зі 163), які пройшли в парламент по одномандатних округах (вперше балотувалися до Ради або вперше по мажоритарці), є громадські приймальні.
Про це повідомляє «Слово і Діло», проаналізувавши інформацію, яка є у відкритому доступі.
Відзначимо, що 23-27 вересня у IX скликання був перший тиждень, виділений для роботи з виборцями. Деякі нардепи, наприклад, Олег Семінський, Валерій Божик, Георгій Мазурашу та інші зустрічалися з виборцями, але свої приймальні ще не облаштували.
У групи депутатів, наприклад, Максима Зуєва, Олени Лис, Степана Чернявського, за їхньою інформацією, питання з приймальнями перебуває на стадії організації.
Однак і в нардепів, які вже «облаштувалися» в округах, теж не все добре. У Юрія Солода і Миколи Стефанчука приймальні відкрито, але в робочий час там не беруть слухавку. Аналогічна ситуація в Олега Колєва, Лариси Білозір і Максима Дирдіна. У Олексія Красова є приймальня, але немає точного графіка роботи і номера телефону.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, які обіцянки мажоритарники давали у своїх передвиборчих програмах. Зокрема, можна прочитати про депутатів Закарпатської, Одеської та Чернівецької областей.
Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»