Рада планує обмежити кількість депутатських запитів

Читать на русском
Рада ухвалила в першому читанні проєкт закону 1036-1 Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення депутатських запитів.

Рада ухвалила в першому читанні проєкт закону 1036-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення депутатських запитів».

За документ проголосували 244 народних обранців.

Законопроєктом пропонується, що на одному пленарному тижні може бути внесено не більше двох депутатських запитів від одного народного депутата.

Тексти депутатських запитів до Президента, відповідних органів або посадових осіб та тексти відповідей на депутатські запити розміщуються на Офіційному порталі ВР протягом п’яти робочих днів після їх направлення/одержання.

Крім цього, статтю 25 Закону України «Про статус народного депутата України» пропонується викласти в такій редакції: «Народний депутат України зобов’язаний під час оформлення на роботу у Верховну Раду України, а потім щороку протягом здійснення своїх повноважень, але не пізніше 1 квітня, подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Нагадаємо, ВР ухвалила закон про викривачів корупції за основу.

Також Верховна Рада проголосувала за звільнення всього складу Центральної виборчої комісії.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: