Український російськомовний телеканал уже є – Мінінформполітики

Читать на русском
Раніше в офісі президента заявили про намір створити всесвітній російськомовний канал, щоб протистояти російській пропаганді.

Міністерство інформаційної політики заявило, що в Україні вже існує міжнародний канал UATV, який віщає, серед інших, і російською мовою.

Як пише «Слово і Діло», про це розповів державний секретар міністерства Артем Біденко у вівторок, 30 липня.

Російськомовний канал: чи вийде достукатися до тих, хто на Донбасі?У Зеленського планують запустити міжнародний російськомовний канал. Як говорять в ОПУ, мета актуальна на окупованих територіях Донбасу та Криму.

Біденко нагадав, що в Україні діє закон про державне іномовлення.

«Законом передбачено мовлення на 50% англійською мовою, на 50% - іншими мовами. Сьогодні UATV віщає англійською 50%. Решта 50% розподілені між російською, українською, арабською і кримськотатарською», - нагадав він.

Створення окремого російськомовного каналу, за словами чиновника, стане продовженням реформи іномовлення. Цей канал буде орієнтований на Крим і на схід України - «в зону ООС, «сіру зону» і далі».

Біденко також зазначив, що UATV - це, переважно, інформаційно-новинний контент, а на новому каналі передбачається його розширити.

«Оскільки будуть зміщуватися орієнтири на українську аудиторію, але російськомовну, потрібно додавати розважальний контент. Це можуть бути як серіали, так і ток-шоу», - запропонував він.

Нагадаємо, що раніше в Офісі президента заявили про намір створити всесвітній російськомовний канал. Перший помічник президента України Сергій Шефір також заявив, що в команді Зеленського ведуть роботу зі створення «інформаційно сильного каналу». За його словами, розглядаються варіанти інтернет-платформи і супутникового каналу.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: