Ще одна країна відкликала визнання Косово

Читать на русском
Центральноафриканська Республіка стала чотирнадцятою країною, яка відкликала визнання незалежності Косово.

Центральноафриканська Республіка відкликала визнання незалежності Косово.

Як пише «Слово і Діло», про це в ефірі телерадіокомпанії РТС заявив перший віце-прем'єр і глава МЗС Сербії Івіца Дачич.

«Я хотів би проінформувати громадськість, що Центральноафриканська Республіка є 14-ю країною, яка уточнила свою позицію про невизнання Косово, оскільки вона знаходиться в списку країн, що має Приштина і в якому сказано, що ці країни визнають Косово», - сказав Дачич.

Він уточнив, що минулого року перебував у ЦАР і тодішній президент цієї країни здивувався інформації з приводу такого визнання.

«Ми отримали офіційну ноту за підписом міністра, який сказав, що вони провели розслідування, чи існує це рішення. Немає ніякого листа від Центральноафриканської Республіки для того, щоб займати таку позицію», - заявив Дачич.

До теперішнього часу, крім ЦАР, свою позицію щодо Косово уточнили Республіка Палау, Мадагаскар, Соломонові Острови, Лесото, Суринам, Гранада, Союз Коморських Островів, Бурунді, Співдружність Домініки, Сан-Томе і Прінсіпі, Ліберія, Гвінея-Бісау, Папуа-Нова Гвінея.

Раніше влада Косово прийняла рішення закрити в'їзд на свою територію для всіх сербських чиновників. У МЗС Сербії назвали цей крок Косово «безпрецедентним».

Також у червні стало відомо, що Сербія готова до вторгнення у Косово, якщо міжнародне співтовариство не захистить сербів, що проживають там.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.