Депутати із Сербії заблокувалися в парламенті Косово

Читать на русском
Сербські депутати заблокували парламент Косова у Приштині через впровадження нових 100% мит на товари із Сербії та Боснії і Герцеговини.

Сербські депутати заблокували парламент Косова у Приштині через впровадження нових 100% мит на товари із Сербії та Боснії і Герцеговини.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на PTC.

ЄС засудив Косово за мита на товари із Сербії та БосніїВ Євросоюзі незадоволені введеними косовським урядом митами на сербські та боснійські товари в розмірі 100 відсотків.

Як повідомляється, депутати Сербського списку зачинилися в середині парламентської будівлі через запровадження нових мит на товари з Сербії та Боснії і Герцеговини. Депутати заявили, що блокуватимуть парламент до приїзду єврокомісара з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Європейського союзу Йоханнеса Хана.

«Ми хочемо розповісти єврокомісару Хану про ситуацію і про потенційну гуманітарну кризу, з якою ризикує зіткнутися сербське населення, якщо не будуть скасовані стовідсоткові мита», - пояснив депутат Сербського списку Ігор Сіміч.

За словами парламентарів, так вони борються за права косовських сербів у мирний та демократичний спосіб.

Зазначається, що єврокомісар Хан має відвідати Приштин в понеділок, 3 грудня, щоб обговорити з посадовцями Косова ситуацію з новими митами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Косово ввело 100% мито на товари з Сербії та Боснії і Герцеговини. Крім того, косівська сторона пообіцяла найближчим часом вжити додаткові заходи у відповідь на «агресивну кампанію» Сербії.

Пізніше в Євросоюзі заявили, що ЄС засуджує рішення влади частково визнаного Косова ввести 100% мито на товари з Сербії та Боснії і Герцеговини.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: