Членство України в ЄС призведе до краху імперського проекту Росії – Зеленський

Читать на русском
Президент Володимир Зеленський заявив, що членство України в Європейському союзі призведе до краху імперського проекту Росії.

Президент Володимир Зеленський заявив, що членство України в Європейському союзі призведе до краху імперського проекту Росії.

Як пише «Слово і Діло», про це він сказав на зустрічі з президентом Європейської ради Дональдом Туском в середу, 5 червня, інформує Адміністрація президента в Twitter.

Опитування: чи задоволені українці діями ЗеленськогоПоловина опитаних соціологами українців задоволені діяльністю новообраного президента Володимира Зеленського.

«Україна в ЄС – це смерть російського імперського проекту. Ба більше, це потужний удар по російському авторитаризму, шлях до демократичних змін у Росії та на всьому пострадянському просторі», – сказав Зеленський.

Він також зазначив, що європейська інтеграція гарантує Україні незалежність і добробут українців, прискорить економічне зростання.

Нагадаємо, під час візиту до Брюсселя Зеленський провів розмову зі старшим радником і зятем президента США Джаредом Кушнером.

У Брюсселі президент також поспілкувався з прем'єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе, з яким вони поселилися в одному готелі.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.