Новий глава Генштабу назвав основні напрямки роботи

Читать на русском
Новопризначений начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак у четвер, 23 травня, під час представлення назвав головні напрямки роботи на своїй посаді.
Фото УНІАН.

Новопризначений начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак у четвер, 23 травня, під час представлення назвав головні напрямки роботи на своїй посаді.

Як пише «Слво і Діло», про це повідомляє РБК-Україна.

Привид Іловайська: що стоїть за призначенням Хомчака начальником ГенштабуПризначення Руслана Хомчака начальником Генштабу має прискорити суд за фактом Иловайской трагедії.

За його словами, найголовніше завдання Генштабу - збереження життя і здоров'я українських військових як у зоні проведення операції Об'єднаних сил, так і за її межами.

«Необхідно припинити в діяльності посадових осіб Збройних сил України принципи ручного управління, підміну виконання обов'язків підлеглих командирів, подвійних стандартів, підміну понять... Забезпечити персональну відповідальність за стан справ підпорядкованих в органах міського управління», - сказав Хомчак.

Також він зазначив що Генштаб повинен проаналізувати стан забезпечення Збоойних сил, аби внести корективи з урахування потреб солдатів, які воюють. Також в першу чергу Генштаб звертатиме увагу на пропозиції, які додають командири бригад, багатальйонів, рот і взводів.

Ще одне з ключових завдань, яке назвав голова Генштабу, це підготовка військ за стандартами НАТО з урахування досвіду в ході ООС та АТО та створення сучасної навчальної матеріально-технічної бази.

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак зранку у четвер, 23 травня, представив колективу військовослужбовців нового начальника Генерального штабу Збройних сил України Руслана Хомчака.

Раніше Зеленський звільнив начальника Генштабу.

Іншим указом Руслан Хомчак призначений начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних сил України.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: