ДТЕК Ахметова закрив операцію з купівлі двох обленерго

Читать на русском
Компанія розробляє програму розвитку електричних мереж у Київському та Одеському регіонах.

Енергохолдинг ДТЕК завершив операцію з придбання 68,2949% акцій АТ Одесаобленерго і 93,9978% ПрАТ Київобленерго у холдингу VS Energy.

Про це пише «Слово і Діло».

«Компанія розробляє програму розвитку електричних мереж у Київському та Одеському регіонах. Мета - підвищення якості та надійності розподілу електроенергії, поліпшення клієнтських сервісів», - повідомляє прес-служба ДТЕК.

Програма розвитку електричних мереж у Київській та Одеській областях буде сфокусована на системній цифровізації управління інфраструктурою, підвищення надійності електропостачання та якості обслуговування клієнтів, вказали в ДТЕК.

У прес-службі з посиланням на генерального директора ДТЕК Мережі Івана Гелюха відзначили, що національний регулятор НКРЕКП контролює роботу операторів системи розподілу, накладаючи на них зобов'язання про безумовне надання доступу до мережевої інфраструктури будь-якому постачальнику електроенергії.

«Таким чином, концентрація нових активів компанією ДТЕК не обмежує клієнтів у ринковій можливості самим вибирати, у кого їм купувати електроенергію. Сьогодні ринок постачання електроенергії клієнтам повністю конкурентний, і ДТЕК підтримує розвиток цієї конкуренції», - сказав Гелюх.

За його словами, для спрощення підключень до електричних мереж у кожному регіоні ДТЕК створив спеціальні департаменти за новими підключеннями і оптимізації внутрішніх процесів. В результаті, наприклад, в Дніпрі за минулий рік вдалося підключити в 2,5 рази більше нових клієнтів до електромереж - майже 8 тисяч.

Нагадаємо, Одесаобленерго, за підсумками 2018 року, скоротило чистий прибуток в 5,3 разу, порівняно з 2017 роком, до 0,94 млн грн, а його виручка збільшилася на 11,2% - до 8 млрд 425,387 млн ​​грн.

Київобленерго в 2018 році збільшило чистий прибуток на 6,8% - до 233,16 млн грн, а його виручка зросла на 18% - до 9 млрд 470,99 млн грн.

ДТЕК почав бурити дві нові газові свердловини в Україні.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал