Справа Одеської ТЕЦ: САП програла апеляцію на повернення акту

Читать на русском
Апеляційний суд підтвердив рішення суду першої інстанції про повернення обвинувального акту колишнього ліквідатора теплоелектроцентралі.
Одеський апеляційний суд

Суд остаточно повернув Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі обвинувальний акт щодо колишнього ліквідатора Одеської теплоелектроцентралі Євгена Лахненка, обвинуваченого у розтраті коштів.

Таке рішення 25 квітня ухвалила колегія суддів Одеського апеляційного суду під головуванням Альбіни Кадегроб за результатами розгляду скарги прокурора, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, суд повернув обвинувальний акт щодо Лахненка назад до САП. На думку суду, екс-ліквідатор Одеської ТЕЦ обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення разом із іншою особою, але остання за невідомих причин у зазначеному обвинувальному акті до кримінальної відповідальності не притягується, обвинувальний вирок щодо нього відсутній, а також відсутні відомості щодо виділення щодо цієї особи матеріалів в окреме провадження. Тому судді вважають, що прізвище іншої особи треба прибрати з акту.

Не погодившись з таким рішенням, прокурор САП Роман Кимлик подав апеляційну скаргу. Свою апеляцію він обґрунтовував тим, що дії другої особи досліджується в іншому кримінальному провадженні, з якого були виділені матеріали щодо Лахненка, а висновок судово-економічної експертизи не міг бути дослідженим судом під час підготовчого судового засідання.

Вивчивши скаргу, судді відмовили в її задоволенні. На думку суддів, згадування другої особи в обвинувальному акті є свідченням про недотримання вимог статті 291 КПК України, як і посилання на висновок судово-економічної експертизи.

Нагадаємо, Лахненко раніше залишався без обов'язків. Також він відпрошувався на відпочинок до Таїланду.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал