Понад половина біженців в Україні поскаржилися на бідність

Читать на русском
Більше половини внутрішньо переміщених осіб в Україні заявили, що грошей їм вистачає тільки на харчування.

Більше половини внутрішньо переміщених осіб заявили, що грошей їм вистачає тільки на харчування, або навіть на харчуванні вони змушені економити.

Як інформує «Слово і Діло», про це йдеться у звіті національної системи моніторингу ситуації з внутрішньо переміщеними особами, складеному на основі 12-го раунду опитування щодо ситуації з внутрішньо переміщеними особами в Україні, повідомляє у вівторок, 9 квітня, УНН.

Розенко пояснив, чому виникла заборгованість перед пенсіонерами-переселенцямиВіце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що всі заборгованості пенсіонерам-переселенцям виплачуються відповідно до законів України.

Згідно з результатами опитування, 51% переселенців оцінили свою фінансову ситуацію як «грошей вистачає тільки на харчування» або «змушені економити навіть на харчуванні».

Так, середньомісячний дохід на члена домогосподарства внутрішньо переміщеної особи склав 2429 грн у грудні 2018 року, що близько середньомісячного доходу станом на грудень 2017 року.

При цьому зазначається, що середньомісячний дохід на душу населення є найвищим у Києві - 4150 грн, найнижчий - у сільській місцевості (1610 грн).

Відомо, що у 12-му раунді опитування ситуації з внутрішньо переміщеними особами в Україні, проведеному в жовтні-грудні 2018 року, 2403 респонденти було опитано шляхом особистих інтерв'ю та 4044 - по телефону.

Нагадаємо, станом на жовтень 2018 року, згідно з даними структурних підрозділів соцзахисту, на обліку перебували 1 522 743 переселенці.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал