ВРП хоче звільнити суддю, на якого скаржилося НАБУ

Читать на русском
Дисциплінарний орган вирішив тимчасово відсторонити столичного слідчого суддю, на якого скаржилося Національне бюро.
Вадим Сенінфото: «Слово і Діло»

Слідчого суддю Солом'янського районного суду міста Києва Вадима Сенін тимчасово відсторонили від здійснення правосуддя і хочуть звільнити.

Рішення про відсторонення ухвалено автоматично на підставі розгляду скарги другою дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя, повідомляє «Слово і Діло».

«У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади ВРП. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення ВРП окремого рішення», – йдеться у повідомленні на сайті ВРП.

Таким чином, дисциплінарна палата ухвалила рішення про застосування до судді Сеніна стягнення у вигляді подання про звільнення.

Як відомо, НАБУ подало скаргу на суддю Сеніна, оскільки, на думку органу, він неналежно себе поводив під час розгляду клопотань про обрання запобіжного заходу та про здійснення заочного розслідування. Також, служитель Феміди нібито істотно порушував норми процесуального права під час здійснення правосуддя, безпідставно затягував та не вживав заходів щодо розгляду справи протягом строку, встановленого законом.

Нагадаємо, у ВРП не надали деталей скарги НАБУ на суддю Сеніна. Водночас у раді пообіцяли розглянути цю скаргу.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал