Справа Павла Гриба: суд у Росії оголосить вирок українцю

Читать на русском
Суд у російському Ростові-на-Дону у п’ятницю, 22 березня, оголосить вирок у справі українця Павла Гриба, обвинуваченого в Росії у сприянні терористичній діяльності.

Північнокавказький окружний військовий суд у російському Ростові-на-Дону у п’ятницю, 22 березня, оголосить вирок у справі українця Павла Гриба, обвинуваченого в Росії у сприянні терористичній діяльності.

Як пише «Слово і Діло», початок засідання очікується о 10:00 за київським часом, інформує «Радіо Свобода».

«Відчуваю себе як у капкані»: Павло Гриб написав лист з російського СІЗОУкраїнець Павло Гриб, який утримується в російському СІЗО, написав російським журналістам, що йому негайно потрібне лікування.

Напередодні під час дебатів сторін сторона обвинувачення попросила суд про шість років ув’язнення для Гриба.

Суд продовжував розглядати справу Гриба попри його погане самопочуття.

Як відомо, 19-річний Павло Гриб був затриманий 24 серпня 2017 року під час поїздки до Білорусі. Згодом він опинився в слідчому ізоляторі в Краснодарі. У Росії Гриба звинуватили в сприянні терористичній діяльності. Справу Гриба передали для розгляду в Північно-Кавказький окружний військовий суд, він був етапований з Краснодара в Ростов-на-Дону.

Судові слухання почалися в липні 2018 року, підсудний заперечує звинувачення. У листопаді Північнокавказький окружний військовий суд продовжив арешт Павла Гриба до 24 квітня 2019 року.

22 березня під час судового засідання Гриб виступив зі своїм останнім словом.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: