НАЗК знайшло порушення в декларації Мураєва

Читать на русском
У Нацагенстві відзначили, що про виявлені ознаки кримінального правопорушення до відома поставили правоохоронні органи, як це і передбачено законом.

Національне агентство з попередження корупції при повній перевірці декларації народного депутата Євгена Мураєва виявило ознаки умисного декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК, оприлюдненому в п'ятницю, 1 березня, пише «Слово і Діло».

Кандидат у президенти Мураєв задекларував Lexus і карабінМураєв станом на 2017 рік володів квартирою в Харкові, автомобілем Лексус, трьома парами годинників і карабіном.

«Так, встановлено, що Мураєв задекларував корпоративні права в господарському товаристві, однак недостовірно вказав інформацію про розмір свого внеску до статутного капіталу товариства, зазначивши його менше на 950 853 грн. Також недостовірно вказав інформацію про фінансові зобов'язання», - повідомили в НАЗК.

У Нацагенстві відзначили, що про виявлені ознаки кримінального правопорушення до відома поставили правоохоронні органи, як це і передбачено законом.

«Обґрунтований висновок про виявлені ознаки кримінального злочину – декларування недостовірної інформації – скерували до Національного антикорупційного бюро», - додали в НАЗК.

Також нагадаємо, НАБУ розслідує можливу брехню в декларації екс-прокурора з Київської області.

Раніше повідомлялося, у своїй декларації Дмитро Гнап вказав більш ніж 1 млн грн і квартиру.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: